Stuudio Samm
JOOGA TARTUS APARAADITEHASES
Liitumine tundidega


Jooga tundidega liitumiseks on soovitatav läbida sissejuhatav kursus (täpsem info kursuste alt) või leppida õpetajaga kokku individuaaltund.

Kui sul on varasem kokkupuude dünaamiliste jooga stiilidega, siis registreerimiseks võta minuga ühendust ja me selgitame välja, kas lisaks on vajalik mõni sissejuhatav kohtumine.

Miks see on vajalik?

Individuaaltunnis või kursusel saab õpetaja aimu õpilase tervislikust seisundist ja tema vajadustest. Õpetaja saab vajadusel kohandada asanaid, et hiljem grupitunnis oleks võimalik harjutusi turvaliselt kaasa teha. Kuna tunnid on juhendatud, siis eelteadmistega liitunud inimesel on kergem grupi tempoga ühinduda ning tunneb ennast tunnis paremini, sest põhitõdedega on juba tutvust tehtud.

Tundi palun registreeri kirjutades et.tants@gmail.com või helista 56844766

NB!Grupitundi mitte tulemisest palume teatada esimesel võimalusel, sellega annad Sa võimaluse teisele õpilasele tundi tulla. Täname Teid! 

Laste jooga tunnid:
  • Lapse puudumisest palume õpetajat teavitada.
  • Puudumise korral raha tagasi, ega järgmisesse kuusse edasi ei kanta. Kui oma rühma tundi tulla ei ole võimalik, siis saab tulla asendustundi mõnda teise gruppi.
  • Pikema puudumise korral on koha hoidmise tasu 12 eurot.
  • Proovitund või ühekordne külastus 10 eurot.