Stuudio samm

Linnalaager õnnestus meil suurepäraselt ja selle kohta saate lugeda väikest blogi postitust siit:  https://thebird.ee/news?fbclid=IwAR1-gz7U_sMCXj31pko9tQL4zNJBMtDKdivr7c57Q7At7ygzevpZtuI8rYg 


Laste linnalaager  Hääl & Meel

14.-16. august Tartus

Laager on mõeldud lastele kuni 13 eluaastat.
Korraldajad: Birgid Täht (+372 566 99 454 ) & Evelyn Tuul  (56844766 ) 
Tegevus toimub Tartus taimede, puude ja õite keskel,  Aparaaditehases Stuudios Samm ja The Bird stuudios & ateljees, Näituse 3 ruumides.

Birgid on taimede-ja loodushuviline laulja, muusik, helilooja  ja laulu-ja keele õpetaja, kes jagab oma rõõmu läbi muusika, muinaslugude poeesia ja kaunite maailma keelte. Puutume laagris kokku lisaks eesti keelele nii prantsuse keele ja inglise keelega. 

Evelyn on hingelt tantsija, kes armastab keha keelt uurida, töötades sellega igapäevaselt nii tantsides kui joogat praktiseerides. Liikumine teeb rõõmsaks, tuues meis esile meie parimad omadused.

Lisaks laulule, keeltele ja liikumisele, saavad lapsed laagris palju teadmisi tervisliku taimse toitumise osas, päeva lõpus esinemised ja laagri lõpus kontsert!

Mida me kõike laagris teeme?
Me laulame, tantsime, teeme joogat ja sööme, ujume, jookseme ja mängime, puhkame, joonistame ja maalime, peame aaretejahti, jalutame, kulgeme loodusega ühes rütmis  ja palju muud..

Laagripäeva viimasel pärastlõunal peame pidu! Jagame kogutud kogemusi ja tarkusi, laulame, tantsime ja tunneme rõõmu ja tänu koosolemisest!Väikesed, kes lõunaunele lähevad saavad meiega toimetada 9.00-13.00. Teiste vapratega lustime lõbusalt õhtuni, laagripäev 9.00-18.00!
Laagrihinnad vastavalt 55 eurot ja 99 eurot. Hind sisaldab õpetajate tasu, külluslikku taimset sööki, ruumirenti, õppematerjale.

Registreerimine: et.tants@gmail.com. Registreerida saab 9. augustini või nii kaua kui kohti on.

Kes ei ole Evelyni või Birgidi õpilased palume saata ka väikese motivatsioonikirjakese, miks soovite laagrist osa võtta ja palume kirja panna kõik teie jaoks olulise! Näiteks allergiad ja muud rõõmsad ning naljakad omapärad.

Täpsema ajakava saadame osalejatele augusti alguseks.

Rõõmsate kohtumisteni!