Stuudio Samm
LOOVTANTS LASTELE - TARTUS APARAADITEHASES

Lastele - loovtantsu tunnid! (hetkel 1x nädalas reedeti 14.10-15.10)

Ootame uusi avatud ja loominguhimulisi tantsusõpru meie tundi!
Kirjuta et.tants@gmail.com või helista 56844766

Loovtantsu tundide eesmärk on laste heaolu. Me keskendume loomulikule liikumisele, samuti tutvume mänguliselt kaasaegse ja moderntantsu tehnika põhimõtetega. Erinevad kujundid, muusika, rekvisiidid ja kirjanduslikud vormid on võetud kasutusele selleks, et uurida liikumist ja leida lastes tantsurõõm. See on suurepärane võimalus noortele tüdrukutele ja poistele arendada motoorseid ja sotsiaalseid oskusi, tehnikaid, musikaalsust, kehateadlikkust, konsentratsiooni ja keskenduda ennekõike loovale eneseväljendusele. Loovtantsu tunnis me ei võistle omavahel, me oleme sõbralikud ja toetavad teineteise suhtes.

Laste soovil korraldame väikeseid esinemisi lastevanematele!

Laste jooga + loovtants                                                  
See on kombinatsioon laste joogast ja tantsulisest liikumisest. Jooga tund on rohkem tasakaalustav tund, meditatsioonide ja lõdvestusega. Loovtantsu tunnis keskendume rohkem liikumisele, kehatunnetusele ja  eneseväljendusele ja loovuse arendamisele.

Miks on laste jooga Sinu lapsele hea?

Lastejooga annab lastele võimaluse õppida erinevate emotsioonidega ja tunnetega toime tulemist. Asanad arendavad laste füüsilist keha ja muudavad neid tervemaks ning elujõulisemaks. Jooga muudab ka lapsi teadlikumaks ja õnnelikemaks