Stuudio samm

JOOGA TARTUS APARAADITEHASES

Meie stuudios algab jooga teekond individuaalselt. Kirjuta meile ja me saame leppida kokku individaaltunni aja.

JOOGA TUNNIPLAAN 21. juunini 2019
E: 18.15 - 19.15 juhendatud tund 
T: 11.30.12.45 juhendatud tund (Kursus 2. aprill- 4. juuni)
K: 8.00-9.00 juhendatud tund
    19.30-20.45 juhendatud tund
N: 7.15-8.15 juhendatud tund 
R: 9.15-10.15 juhendatud tund

Juulikuus stuudios grupitunde ei toimu, vaid keskendume individuaaltundidele.

3., 10., 17., 24. ja 31. juulil ( kolmapäeviti) ootan kõiki huvilisi individuaaltundi, duo-tundi või trio-tundi. Tunni pikkus 60-75 min.
Kirjuta mulle enda soovist ja kellaajast: et.tants@gmail.com

Jooga grupitund – meie stuudios toimuvad jooga grupitunnid väikestes gruppides, Õpetaja juhendab jooga harjutust ja vajadusel pakub välja õpilasele sobiliku modifikatsiooni. Jooga on eelkõige individuaalne praktika ja seega ka grupitunnis on oluline, et õpilane lähtuks harjutuste sooritamisel ainult iseendast.

Jooga individuaaltund – soovitame Sul aegajalt osaleda lisaks grupitunnile ka individuaaltunnis, et saada põhjalikumat tagasisidet oma harjutusele.. Individuaaltunnis keskendub õpetaja ainult Sinule, valides just Sulle sobivad harjutused ja tunni tempo. Kui Sul on kahtlusi mõne asana sooritamise osas, siis individuaaltund on parim viis saada oma küsimustele vastused.  See toob jooga harjutusse värskust ning muudab ka  Sinu grupitunnid efektiivsemaks. 

Jooga Duo-tund – tund toimub kahele inimesele. Valides endale sobiva aja, saad joogat proovida näiteks koos oma sõbraga.

Jooga Trio-tund – tund toimub kolmele inimesele.