Stuudio samm

KLASSIKALINE PILATES 

Stuudio SAMM on väike ja hubane stuudio, kus toimuvad klassikalise pilatese süsteemil põhinevad mati grupi- ja individuaaltunnid. Grupitunnid toimuvad väikestes gruppides, osaleda saab 7-8 inimest! Pilatese õpetajaks on Eneli Raud. 

Meie stuudios algab pilatese õppimine individuaalselt. Soovi korral saab 2 individuaaltunni järel liituda grupiga! Individuaaltunnis tutvume pilatese põhimõtete ja baasharjutustega. Tund kestab 50-55 minutit, tasumine hinnakirja alusel (30 eurot).

Miks see vajalik on? 
Individuaaltunnis saab õpetaja aimu õpilase tasemest ja tema vajadustest.
Õpetaja saab vajadusel kohandada harjutusi, et hiljem grupitunnis oleks võimalik harjutusi turvaliselt kaasa teha. Individuaaltunnis osalemine on vajalik ka selleks, et juba mõnda aega koos treeninud grupi tunni tempoga ei peaks päris algusesse tagasi minema vaid grupp saaks ühtselt edasi minna.  
Ka uus liituja tunneb ennast tunnis paremini, sest harjutuste ja pilatese põhimõtetega on juba tutvust tehtud.
Grupitunnid on stuudios erineva tasemega. On nii algajatele kui ka edasijõudnutele mõeldud tunnid. Vaata tundide toimumise aegu tunniplaani alt.
Lisaks on võimalik alustada oma treeningutega personaalselt, käies individuaaltundides!

Tundidesse saad registreeruda kirjutades eneliraud@gmail.com või helistades 55653681 . 

Pilatese treening õpetab kuidas läbi teadliku liikumise oma keha tugevamaks ja tervemaks võimelda. Sul on ainult üks keha, hoia seda.

Pilatese õppimine nõuab aega, kannatlikkust ja järjepidevust!

Olete tundidesse väga oodatud!