Stuudio samm


GRUPI- JA INDIVIDUAALTREENINGUD

Tere hea külastaja!

Stuudios toimuvad pilatese eratunnid ja grupitunnid! 
Grupitundidega saab liituda läbi eratundide. Vajalik osaleda eelnevalt vähemalt kahes eratunnis, kuid edasijõudnumate grupiga liitumine võib vajada põhjalikumat ettevalmistust! Veidi sõltub ka Sinu eelnevast pilatese kogemusest ja tervislikust seisundist.
Individuaalselt treenides 
saad põhjaliku ja just enda kehale sobiva treeningu, sest õpetaja pühendab oma tähelepanu vaid Sulle. Tund toimub Sinule sobivas tempos ja koormuses. Pilatese süsteemis on üle 500 harjutuse, individuaaltunnis saab õpetaja valida nende seast harjutusi, mis on just Sinu keha tugevdamiseks kõige vajalikumad. Õpime harjutusi matil ja spetsiaalsetel Pilatese seadmetel. Tund kestab 50 minutit.

Kui Sinu soov on treenida grupis siis palume eelnevalt osaleda vähemalt kahes individuaaltunnis. Grupitunnis treenib korraga mitu õpilast, õpetaja tähelepanu ei ole siin nii individuaalselt igale õpilasele suunatud. Seega ettevalmistavad individuaaltunnid on selleks, et õpetaja õpiks tundma oma õpilase keha, tema võimeid, eesmärke. Õpetaja saab vajadusel anda harjutustest Sulle sobivama variatsiooni, et grupiga liitudes oleks treening turvaline. Grupitunnid toimuvad matil, kus  me oma keharaskust kasutades pingutame ennast. Tunnis kasutame väikevahendeid, mis aitavad meil harjutusi paremini tunnetada ja keha tugevdada. Treeningvahendid ja matid on stuudios olemas ja seal Sulle kasutamiseks. 
Tund kestab 55 minutit.

Kui Sa soovid saavutada pilatese tehnika abil veelgi paremaid tulemusi, siis soovitame kombineerida grupitunnid individuaaltundidega. 
Individuaaltundides on õpetajal võimalik Sinu keha täpsemini juhendada, joondada, pilatese seadmete abil tugevdada neid lihasgruppe, mis vajaksid veelgi tugevdamist.

Kirjuta meile oma soovist tundidega liituda. Kas oled huvitatud grupi- või individuaaltreeningutest. Pakume Sulle seejärel sobivaid vabu aegu. Esimesel kohtumisel palume täita Sul tervist ja eelnevat treening kogemust puudutava ankeedi. Õpime pilatese harjutusi ja tutvume pilatese põhimõistetega.

Selga pane mugavad riided, ilma neetide ja nööpideta, pigem kehaligi hoidvad, et õpetaja saaks Sinu keha liikumist paremini jälgida. Tunnis võid olla paljajalu või sokkides. (Võimaluse korral eelista tavaliste sokkide asemel varvassokke)

Tundidega liitumiseks kirjuta palun: eneliraud@gmail.com või helistades: 55653681

Kohtumiseni stuudios!