Stuudio samm

Jooga kursused ja töötoad 2020

20.01- 17.02. 2020 KURSUS
Esmaspäeviti  kell 7.45-8.45

Lühike sissejuhatav jooga kursus algajatele. Suurepärane võimalus alustada uut aastat ja igat uut nädalat, millegi turgutava ja kasulikuga. Viie tunni raames tutvume põhiliste printsiipidega, mis aitavad jooga harjutusest paremini aru saada. Kursuse hind 45 eurot

Alustab lühike sissejuhatav/joogat tutvustav kursus algajatele ja neile, kes pole veel julgenud või söendanud jooga sammu ette võtta!

Suurepärane võimalus alustada uut aastat ja igat uut nädalat, millegi turgutava ja kasulikuga. Esmaspäeva hommikune joogatund võib tunduda alguses hirmutav, aga võid üllatuda, kui palju energiat ja uut pealehakkamist jooga harjutus Sulle nädalaks kaasa annab!

Jooga ei ole sugugi lihtne, sest see nõuab nii vaimset kui füüsilist pingutust, aga me proovime teha võimalikult kergelt, samas pakkuda piisavat väljakutset.

Viie tunni raames teeme joogaga tutvust ja õpime olulisemaid asanaid ehk jooga asendeid, õpime hingamist ja kuidas seda jooga harjutuses kasutada. Kogu õppeprotsess on kogemuspõhine, nagu ka jooga harjutamine ise.

Peale kursust saad otsustada, kas sooviksid pikemalt joogat harjutada ja selle vilju maitsta või mitte.:)

OSALUTASU 45 eurot
(Osalutasu tasumise 17. jaanuariks Deepdance OÜ arvelduskontole: SEB EE091010220210798228, selgitusse nimi/Kursus 2020)

TÖÖTOAD/VEBINARID

Ervin menyhart`i vebinarid (UK) - 27. jaan, 17. veebr, 16. märts ja 20. aprill (pikema ürituse kirjelduse jaoks keri alla)

Jooga praktiline töötuba Asana Fookus - 29. veebruar

Ervini jooga workshop Tartus 22.-24. mai 2020


Ervin menyhart`i vebinarid - 27. jaan, 17. veebr, 16. märts ja 20. aprill

Tere tulemast Ahvimajja!
Krama Kunst - Ervin Menyhart (Inglismaa)

(Krama tähendab sanskriti keeles teekonda, meetodit, jada. Siinkohal see tähendab üleüldist inimese käitumist elus. Krama on interaktiivine treeningsüsteem füüsilise, vaimse ja emotsionaalse Mina korrastamiseks, optimaalse trevise ja heaolu jaoks.)

Praegu on aeg aastas, kus mitmed meist otsustava alustada "uut elu". Tavaliselt kukub see plaan meil läbi ja peamiselt sellepärast, et me ei tunne iseennast piisavalt hästi. Idee ja pildid, mis meil on endist kujunenud, ei ole suuresti tegelikkus. Sellepärast ei ole üllatav, et me hindame iseennast tihti valesti.

Krama on distsipliin, mis on kujundatud ja välja arendatud selleks, et anda meile vahendid paremaks arusaamiseks iseendist igas mõttes - vaimselt, emotsionaalselt ja füüsiliselt. Kui meil on mõistlik ülevaade, kes me päriselt oleme,  siis saame me hakata kujundama enda teekonna. Edasiminekut, mis on kooskõlas meie sisemise olemisega.

Nelja töötoa jooksul uurime, mis teeb inimesest inimese, kuidas saaksime ennast ebatervislikust seisundist vabastada. Me õpime särtsakat ahvi meie peas kontrolli alla saama, kes lakkamatult segab ennast meie otsuste tegemisse, põhjustades sageli katastroofilisi tagajärgi.


Esimeses Osas: " Kes ma olen ja miks mu elu on nii keeruline?"

1.       mänguline, interaktiivne pilk iseendasse

2.       valetuvasuts (ma ei ole see, kes ma paistan)

3.       segadus (mõtete segamine tunnetega)

4.       vale suund (süüdistamine ja kaebamine)

5.       Sa pead peatuma, et näha selgelt. Kas peidad ennast selle taha, et kiirustad ja oled  pidevalt hõivatud?

6.       Sinu " tervik" - algus, piirid, lõpp...Näe, Sa pead!

Registreeri hiljemalt 26. jaanuariks kirjutades: et.tants@gmail.com või helista 568344766

4 vebinari osalutasu on 80 eurot, osalustasu üksikust vebinarist on 25 eurot

Vebinari tõlgitakse eesti keelde.